Tasumine

FunnyGifts.ee kodulehel on toodete eest võimalik maksta järgnevalt:

1. Pangalink

Tellimuse kinnitamiseks ja tasumiseks valige endale sobiv pangalink ja vajutage selle ikoonile. Peale tellimuse kinnitamist suunatakse teid automaatselt edasi panga koduleheküljele, kus kõik maksmisega seotud informatsioon juba kirjas on. NB! Peale makse sooritamist vajutage kindlasti lingile „Tagasi kaupmehe juurde“.

2. Arvega

Tellimuse kinnitamiseks ja tasumiseks on vaja valida variant „Arve e-mailile“. Peale tellimuse kinnitamist saadetakse teie e-maili peale arve, kus on kogu maksmist puudutav informatsioon. NB! Maksmiseks on aega üks tööpäev (24 tundi) arve vormistamise kuupäevast. Maksmata jätmisel tellimus tühistatakse.

3. Sularahas

Tellimuse kinnitamiseks ja tasumiseks on vaja valida variant „Tasumine sularahas“. Peale tellimuse kinnitamist, saate selle eest tasuda meie kontoris kauba kättesaamisel.

 

FunnyGifts.ee soovib Teile meeldivaid ostukogemusi meie veebipoes!

 

 

Enne igat püha, olgu see sünnipäev, aastavahetus, naistepäev jne, kõik närvitsevad kinkide valimise raskuste pärast nii lähedastele kui ka lihtsalt tuttavatele.

Tore on, kui valite kingitust hingega, lisades kingile mingi tähenduse ja heatahtlikuse kingi saajale. See tähendus peab olema inimesele arusaadav, see teeb kingi valiku raskeks.

Kingis peab olema tükike hinge.

Funnygifts.ee kingid on kingid hinge ja tähendusega. Me kingime inimestele rõõmu!