Hulgi- ja ärikliendile

Funnygifts.ee on internetpood loominguliste kinkidega, disaineri lisade,stiilsete aksessuaaride ja paljude muude mitte-igavate asjadega.

Inimesed jagunevad kaheks- need, kellele meeldib kinke saada ning need kes armastavad kinke hoopis teistele kinkida. Vahet ei ole, kuidas te suhtute suveniiridesse, sest ebatavaliste kinkide poes Funnygifts.ee kindlasti leidub tooteid, mis tekitavad isu rõõmustada kas ennast, või hoopips kedagi lähedast lõbusa kingiga.

Meil on lai valik erilisi kingitusi, mis sobivad erinevates vanustes ning sotsiaalsetes staatustes inimestele. Funnygifts.ee suveniiride eripära on nende orignaalsus. Iga kink on loominguline ja omab mingit tähendust.

Meie suveniirid ja kingid täidavad mitu ülessannet – tõstavad teie tuju ja kutsuvad esile naeratuse, tihtipeale teevad ka elu natukene lihtsamaks ja mugavamaks. Meie toodete hinnad on mõitslikud, seetõttu avastades midagi huvitavat saate tellida meilt suveniiri ja kinkida lähedasele ilma põhjuseta, avaldades sellega armastust. Ei ole patt ka endale inspireerivat kinki osta.

Meie pood pidevalt uuendab ning täiendab toodete valikut, see tähendab, et iga kord Funnygifts.ee-d külastades leitate uuesti mdiagi huvitavat ja erilist.

Pin It on Pinterest

Share This